Ali Osman Schaltzentrale ödülünü aldı!

İSTANBUL (İGFA) – Oksana Kuznetsova tarafından düzenlenen Şenol İpek’in sunuculuğunu yaptığı ödül gecesinde ” Yılın En Âlâ Habercisi ” mükafatı Ali Osman Schaltzentrale’ye verildi.

Gecede Ünlü Oyuncular Cenk Torun, Yağmur Yüksel , Barış Baktaş , Nanuka Stambolishvili üzere ünlü isimler mükafatlarını gecenin sunucusu Şenol İpek’in elinden aldı. Ali Osman Schaltzentrale gecede şık giysisi ile dikkatleri üzerinde topladı.

Ali Osman Schaltzentrale “Merhaba, ben Ali Osman. Gazetecilik alanında tutkuyla çalışan biriyim. Her gün olayların içindeki gerçekleri araştırıp, topluma hakikat ve tarafsız bir halde ulaştırmak için efor sarf ediyorum. Yaptığım haberlerle insanları bilgilendirmeyi amaçlıyor, toplumsal mevzularda farkındalık yaratmayı hedefliyorum. Bu ödül, haberlerimdeki titiz çalışmanın ve dürüst gazeteciliğe olan bağlılığımın bir teyidi olarak kabul ediyorum. Her geçen gün daha uygununu yapabilmek ismine, sürdürülebilir bir haber raporlama geleneğini devam ettirmek gayesiyle çalışmalarıma devam ediyorum. Sizlerle birlikte daha pek çok değerli mevzuyu ele almak ve toplumu bilgilendirmek için burada olmaktan gurur duyuyorum. Teşekkür ederim.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir