Şeyma Subaşı’nın uyuşturucu testi sonucu açıklandı

Acun Ilıcalı’nın eski eşi ve toplumsal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın geçtiğimiz günlerde katıldığı bir doğum günü partisindeki imajları toplumsal medyada gündem oldu.

Subaşı’nın uyuşturucu husus kullandığı sav edilen imajlara ait Avukat Emek Emre’den açıklama geldi. 

Görüntülerin geçtiğimiz temmuz ayında yurt dışında çekildiğini belirten Emre, imajların yayılmasının Subaşı’na ait bir prestij suikasti olduğunu öne sürdü. 

BAKANLIĞA BAĞLI BİR LABORATUVARDA TEST YAPTI

Şeyma Subaşı’nın Sıhhat Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda cumartesi günü test yaptırdığını ve tüm uyuşturucu panelleri istikametinden negatif çıktığını belirten Emre Emre, “Ülkemizin her vatandaşına yönelik olduğu üzere, müvekkilin de özel hayatına ait imajların müvekkilin isteği olmadan alınması cürüm olduğu üzere bu manzaraları yaymak/ifşa etmek de ayrıyeten cürüm teşkil etmektedir. Müvekkilin özel hayatına yönelik kabahat teşkil edebilecek fiilleri gerçekleştirenler hakkında gerekli soruşturma süreçlerinin yapılabilmesi için cumhuriyet savcılığına müracaat edileceği ve müvekkilin bu süreçte uğradığı maddi/manevi ziyanların tazminine yönelik tazminat davaları açılacaktır” sözlerini kullandı. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir